معرفی شرکت نستا

مجموعه حاضر فعالیت خود را در بخش صنعت ساختمان از سال ۱۹۹۷ آغاز نمود. اولین شرکت از مجموعه شرکت‌های نستا، با عنوان “تکوین سازه سهند” (سهامی خاص) در سال ۱۹۹۹ با رویکرد سرمایه‌گذاری در بخش صنعت ساختمان، شروع به کار کرد.

مجموعه سرمایه‌گذاری نستا توانسته است پروژه‌های متعدد ساختمانی را در استان‌های تهران، البرز و آذربایجان با موفقیت به سرانجام برساند. از سال ۲۰۰۷، این مجموعه علاوه بر سرمایه‌گذاری در بخش ساختمان، بخش مهندسی و طراحی معماری را نیز به فعالیت‌های خود افزود و پروژه‌های متعددی با کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و درمانی را با اتکا به دانش و مهارت بالای معماران و مهندسان مجرب خود به انجام رساند.

در طول این مسیر، تعهد مجموعه نستا به عنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری پیشگام، در مطالعه و شناخت، بررسی و تحلیل، طراحی و ساخت و در نهایت ارائه دقیق راه‌حل‌های مهندسی شده، جهت تحلیل چالش‌های مالی و مدیریتی از طریق برنامه‌ریزی دقیق و تجربه‌های موفق قبلی، در خصوص ارتقای کیفی صنعت ساختمان و در نهایت ارتقای کیفیت زندگی بوده است.

مجموعه نستا مفتخر است که با پشتوانه بیش از ۲۵ سال پیشینه کاری موفق در زمینه صنعت ساختمان و تجربه ارتباط مستقیم با سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و مهندسان ایرانی و خارجی، طی ۱۰ سال گذشته، و همچنین با توجه به روابط مؤثر در داخل و خارج از کشور، از سال ۲۰۲۱ به طور رسمی و مدون فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مهندسی و طراحی، مهاجرت و مهاجرت تحصیلی، همکاری با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ایران و ترکیه، و کسب و کار و تجارت در ترکیه گسترش داده است.

شروع به کار مجموع نستا

مجموعه حاضر فعالیت خود را در صنعت ساختمان از سال ۱997 میلادی با نام شرکت “تکوین سازه سهند” (سهامی خاص) آغاز کرده است. مجموعه سرمایه‌ گذاری نستا توانسته است پروژه‌های متعدد ساختمانی را در استان‌های تهران، البرز و آذربایجان با موفقیت به اتمام برساند. از سال ۱999میلادی این مجموعه علاوه بر سرمایه‌گذاری در بخش ساختمان، بخش‌های مهندسی، معماری و ساخت و ساز را نیز به فعالیت‌های خود اضافه کرد. با اتکا به دانش و مهارت بالای معماران و مهندسان مجرب خود، نستا توانسته است پروژه‌های متعددی با کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و درمانی را با موفقیت به انجام برساند.